Jesteśmy mobilnym studiem reklamy i grafiki z siedzibą w Starachowicach. Mamy za sobą liczne projekty indywidualne. Postanowiliśmy połączyć nasze siły, umiejętności i doświadczenie, tworząc jedną interaktywną ideę INTERMARKA. Działamy na rynku lokalnym oraz krajowym. Realizujemy również projekty zagraniczne. Zajmujemy się tworzeniem marki firmy i jej edycją. Także modelowaniem wizerunku bezpośredniego oraz internetowego.

Nasze skuteczne sposoby koncepcji i realizacji projektów reklamowych, pozwalają w bardzo dokładny oraz docelowy sposób zwrócić uwagę konsumenta na oferowane produkty i usługi. Wiemy jak rozwinąć i urealnić każdy indywidualny marketingowy plan. Dzięki naszej pomocy traficie Państwo w samo sedno z łatwością docierając do każdego odbiorcy.

Stając się rozpoznawalni zrealizujecie wszelkie zamierzone cele.

Korzystając z naszej oferty korzystacie Państwo z doświadczenia, rzetelności oraz charyzmy i talentu naszych pracowników. Wszystko to sprawia, że każdy nasz projekt jest wyjątkowy co nas wyróżnia. Potrafimy szukać tam gdzie inni zawodzą. Znajdziemy lukę, która stanie się obszarem wyłącznie Państwa działań. Pracujemy w atmosferze współpracy i wzajemnego porozumienia, co składa się na spójny – najlepszy końcowy efekt.

Doradzamy i dbamy o wszelkie najmniejsze szczegóły, tak aby Klient mógł dostać jeszcze więcej niż od nas wymaga.

Stawiając na nas, stawiacie na własny sukces. Zapraszamy do współpracy.

Zespół INTERMARKA